Cieszę się, że mogę cię gościć w mojej wirtualnej galerii.

Mam na imię Dawid i od lat pasjonuję się fotografią.

Tworząc tę stronę chciałem się oczywiście pochwalić swoimi zdjęciami, ale też przyświecają mi cele komercyjne. Fotografuję zawodowo, moje zdjęcia były publikowane w książkach wydawnictw PWN, Pascal, Nowa Era, a także w Gazecie Wyborczej. Na co dzień współpracuję z Polską Agencją Fotografów „Forum”, może i ciebie moje zdjęcia zainteresują?

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, to napisz maila: dawid.lasocinski(małpa)gmail.com

Dawid Lasociński fotografia

Pomagam też początkującym w zakupie oraz opanowaniu obsługi współczesnych aparatów, a także uczę zasad robienia zdjęć przyciągających uwagę (kursy grupowe i indywidualne).

Najchętniej fotografuję przyrodę i krajobraz. Nie przeraża mnie wstawanie przed świtem i podróżowanie przez wiele kilometrów, aby sfotografować miejsce, które sobie upatrzyłem. Robienie zdjęć łączę z turystyką górską, kajakową czy rowerową. Przeważnie muszę gonić uczestników wypraw, ponieważ zwykle gdzieś na dłużej zatrzymują mnie niepowtarzalne sytuacje zdjęciowe. Wyznaję zasadę, że piękne kadry trzeba fotografować natychmiast, gdyż zazwyczaj nie dostaje się już drugiej szansy. Z tego powodu praktycznie nigdy nie rozstaję się z aparatem.

Fotograf. Dawid Lasociński

Więcej o mnie powiedzą ci moje zdjęcia. Zapraszam do galerii podzielonych na zdjęcia wykonane w Polsce i zrobione zagranicą oraz fotografie tematyczne (themes) . Osobnej galerii doczekały się Czechy. Przede wszystkim zachęcam do zapoznania się nowościami, które uaktualniam raz na kwartał.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą lub robieniem lepszych zdjęć, to przejdź do zakładki współpraca i nauka, ewentualnie przeczytaj moje porady fotoporady (obiecuję, będą się rozwijać). Mam nadzieję, że pomogę ci rozwiązać najważniejsze problemy.

Dawid Lasociński. Łódź - fotografia